Değerli müşterilerimiz firmamız E-FATURA mükellefidir. Sizde E-FATURA mükellefi iseniz ve bizden E-FATURA almıyor iseniz lüften firmamızla irtibata geçiniz

B2B GiriS

   

 

Sıkça Sorulan Sorular


Değerli Müşterilerimiz,

Covid-19 Pandemi süreci nedeniyle telefonda destek veremiyoruz.

Sıkça sorulan bazı sorulara ait çözüm önerilerimiz aşağıdadır.Kargom Nerede: B2B sitemize (https://satis.duyarrulman.com/) giriş yaptıktan sonra üst menüdeki “kargo takip” linkini tıklayarak ilgili kargo firmasının iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Firmamızda kargo takip numarası bulunmamaktadır. Belirtilen telefon numarasını arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz.

Kargo elime ulaştı fakat hata var: -Eksik koli geldiyse; Öncelikle size gelen koli üzerinde size kaç koli sevk edildiğini gösteren bir etiket vardır. Bu etikete bakarak kargodan teslim alımı yapınız eğer eksik getirdiyse kargo firması ile iletişime geçiniz. -Koli içinden eksik/fazla mal çıktıysa: Lütfen bize Skype üzerinden iletişime geçiniz ya da destek@duyarrulman.com adresine mail atınız. -Başka firmanın ürünleri size geldiyse: Lütfen bize Skype üzerinden iletişime geçiniz ya da destek@duyarrulman.com adresine mail atınız.

Kargom Bugün Çıkar mı : Pandemi süreci nedeniyle günlük çalışma saatlerimiz değişmektedir. Hergün web sitesinde o gün hangi saate kadar verilen siparişlerin aynı gün içinde sevk edileceği belirtilmektedir. (https://satis.duyarrulman.com/)) Örneğin anasayfa da sevkiyat saati 15:00 olarak belirtildiyse saat 15:00’den sonra verilen siparişler ertesi gün sevk edilir.

Siparişime eklemeler yapmak istiyorum, malımı sevk etmeyin: Lütfen unutmayınız ki daha önce verilen siparişiniz ile yeni vereceğiniz siparişin aynı koli içerisine konması mümkün değildir. Bu yapıldığında farklı hatalara ve eksik/fazla gönderimlere sebep olduğu bir çok defa tecrübe edilmiştir. Bu yüzden mevcut paketlenen koli bozularak içerisine ekleme yapmıyoruz. Bunun yerine sizin için ikinci bir koli hazırlanıyor.

Aradığım ürünü sitede bulamıyorum: Stoklarımız anlık olarak sitemizde gözükmektedir, aradığınız ürün sitede çıkmıyorsa stoğumuzda yok demektir. Ürün doğru bir şekilde sitemizde aradığınızdan emin değilseniz Lütfen bize Skype üzerinden aradığınız ürünün kodunu yazınız sizin için tekrar kontrol edelim ya da destek@duyarrulman.com adresine mail atınız.

Şifremi unuttum/ Siteye giremiyorum: Aşağıdaki linkten yeni şifre talep edebilirsiniz https://satis.duyarrulman.com/ParolaSifirla.aspx

İade Talepleri: Lütfen bize Skype üzerinden iletişime geçiniz ya da destek@duyarrulman.com adresine mail atınız.

Teknik sorular: Lütfen bize Skype üzerinden iletişime geçiniz ya da destek@duyarrulman.com adresine mail atınız.

Bir ürüne ait fotoğraf istiyorum: Lütfen bize Skype üzerinden iletişime geçiniz ya da destek@duyarrulman.com adresine mail atınız.